
Dobrodošli v spletni trgovini za trgovce na drobno AER.
Stran je rezervirana za
polnoletne in zaposlene v sektorju.
SI POLNOLETEN IN TRGOVEC NA DROBNO?
Our webstore uses cookies
to offer a better user experience
we recommend you to accept their use
to fully enjoy your navigation.
Availability date: 2026-06-12
Prodaja izključno trgovcem.
Za ogled cen se prijavite.
The VOOPOO ARGUS G4 is a new compact pod mod with a modern design, engineered to offer maximum versatility and advanced performance. Featuring a built-in 1650mAh battery, up to 35W of power, and USB-C fast charging, it ensures a smooth, powerful, and long-lasting vaping experience. The innovative ARGUS Multi-Ohm Pod technology allows for the use of different resistances in a single pod, easily switching between 0.4Ω, 0.7Ω, and 1.0Ω modes to accommodate different vaping styles. The device also features a 0.85" TFT HD display, auto-draw system, adjustable airflow control, and full compatibility with the entire ARGUS Pod platform.

Buy5 pieces of this product and receive 2x Voopoo replacement pod Multi-Ohm for Argus G4 - 3.5ml - 3pcs for free directly in your cart
GLAVNE ZNAČILNOSTI Voopoo Argus G4 Pod Kit | |
| Material | Aluminijeva zlitina | Cinkova zlitina |
| Mere | 16.6mm x 27.6mm x 121mm |
| Teža | 85g |
Baterija | |
| Nastavljiva temperatura | Ne |
| Nastavljiva napetost (VV) | Ne| |
| Nastavljiva moč (VW) | Da |
| Kapaciteta baterije | 1650mAh |
| Polnjenje baterije | S kablom Micro USB [Fast USB-C (5V/2A)] |
| Načini | [Argus Multi-Ohm] |
| Tip baterije | Vgrajena | polnilna | je priložena izdelku |
| Razpon upornosti | 0.4-3.0 ohm |
Pod | |
| Zamenljiva grelna glava | Ne (kot del kartuše) |
| Ustnik | Da (nezamenljiv) |
| Kapaciteta tekočine | 3.5ml |
| Obnovljiva grelna glava | Ne |
| Upornost | 0.4-1.0ohm |
| Način vejpanja | MTL in DTL |
Regulacija pretoka zraka
Za uravnavanje pretoka zraka zavrtite obroč na pokrovu uprajalnika v smeri urinega kazalca ali v nasprotni smeri.
Menjava kartuše
Izvlecite kartušo in jo nadomestite z drugo.
Menjava grelne glave
Grelne glave se ne da zamenjati. Ko delovanje grelne glave postane okrnjeno, zamenjajte uparjalnik z novim.
Težavnostna stopnja
Lahka.
Polnjenje tekočine
Izvlecite kartušo, zatem dvignite gumijast čep ob strani kartuše in nalijte tekočino.
Vsebina pakiranja Voopoo Argus G4 Pod Kit:
1 x ARGUS G4 Device
1 x ARGUS Multi-Ohm Pod 3.5ml 2pcs
1 x Neck lanyard
1 x USB-C charging cable
1 x User manual