
Dobrodošli v spletni trgovini za trgovce na drobno AER.
Stran je rezervirana za
polnoletne in zaposlene v sektorju.
SI POLNOLETEN IN TRGOVEC NA DROBNO?
Our webstore uses cookies
to offer a better user experience
we recommend you to accept their use
to fully enjoy your navigation.
Availability date:
Prodaja izključno trgovcem.
Za ogled cen se prijavite.
The Lion by La Tabaccheria, made by Hellvape, is an e-cigarette designed for MTL and RDL vaping. It is a pod mod with a built-in 1900 mAh battery, 2A USB-C fast charging, and a 0.69" OLED display for controlling settings. It allows for adjustable power up to 20W and offers both automatic draw and push-button activation, with adjustable draw to suit different preferences. The cartridge has a 4 ml capacity, an integrated drip tip with a rubber protector, and a side refill system. It is compatible with dedicated built-in coils. A 0.8Ω pod is included (recommended range 15–18W).
GLAVNE ZNAČILNOSTI La Tabaccheria - Lion Kit | |
| Material | Aluminijeva zlitina | PCTG |
| Mere | 38,8mm x 17,20mm x 95.4mm |
| Teža | 70g |
Baterija | |
| Nastavljiva temperatura | Ne |
| Nastavljiva napetost (VV) | Ne| |
| Nastavljiva moč (VW) | Da |
| Kapaciteta baterije | 1900mAh |
| Polnjenje baterije | [USB-C 2A] |
| Tip baterije | Vgrajena | polnilna | je priložena izdelku |
| Max Moč | 20W |
Pod | |
| Zamenljiva grelna glava | Ne (kot del kartuše) |
| Ustnik | Da (nezamenljiv) |
| Kapaciteta tekočine | 4ml |
| Obnovljiva grelna glava | Ne |
| Upornost | 0.8ohm |
| Način vejpanja | [MTL, RDL] |
Regulacija pretoka zraka
Za uravnavanje pretoka zraka zavrtite obroč na pokrovu uprajalnika v smeri urinega kazalca ali v nasprotni smeri.
Menjava kartuše
Izvlecite kartušo in jo nadomestite z drugo.
Menjava grelne glave
Grelne glave se ne da zamenjati. Ko delovanje grelne glave postane okrnjeno, zamenjajte uparjalnik z novim.
Težavnostna stopnja
Lahka.
Vsebina pakiranja La Tabaccheria - Lion Kit:
1 x La Tabaccheria - Lion Kit battery
1 x Pod Lion 0.8 ohm