
Dobrodošli v spletni trgovini za trgovce na drobno AER.
Stran je rezervirana za
polnoletne in zaposlene v sektorju.
SI POLNOLETEN IN TRGOVEC NA DROBNO?
Our webstore uses cookies
to offer a better user experience
we recommend you to accept their use
to fully enjoy your navigation.
Availability date:
Prodaja izključno trgovcem.
Za ogled cen se prijavite.
Soul 2 znamke Geekvape je MTL/RDL komplet z 2100mAh baterijo, USB-C 2A in močjo 35W. Vključuje 0.6Ω (15-30W) in 1.0Ω (5-15W) pod, združljivo s 0.4Ω (ni priložen).
The GeekVape Soul 2 Pod Kit is an MTL/RDL device designed to offer a smooth and customizable vape experience, thanks to its built-in 2100mAh battery and a maximum output of 35W. Featuring a convenient pod system with integrated coils, it ensures ease of use and minimal maintenance, making it ideal for vapers of all levels. USB-C 2A fast charging reduces waiting time between sessions, while the aluminum alloy and PCTG body ensures durability and lightweight. The Soul 2 includes two pods with integrated coils: 0.6Ω (15-30W) for a smoother vape 1.0Ω (5-15W) for a more closed, cigarette-like experience It is also compatible with a 0.4Ω coil (not included) for even greater customization.
GLAVNE ZNAČILNOSTI GeekVape Soul 2 Pod Kit - New Colors | |
| Material | Aluminijeva zlitina | PCTG |
| Mere | 108.49mm x 33.67mm x 23.50mm |
| Teža | 90.5g |
Baterija | |
| Nastavljiva temperatura | Ne |
| Nastavljiva napetost (VV) | Ne| |
| Nastavljiva moč (VW) | Ne |
| Kapaciteta baterije | 2100mAh |
| Polnjenje baterije | S kablom Micro USB [Type-C 5V/2A] |
| Tip baterije | Vgrajena | polnilna | je priložena izdelku |
| Razpon upornosti | 0.4/0.6/1.0 ohm |
Pod | |
| Zamenljiva grelna glava | Ne (kot del kartuše) |
| Ustnik | Da (nezamenljiv) |
| Kapaciteta tekočine | 4ml |
| Obnovljiva grelna glava | Ne |
| Upornost | 0.6/1.0ohm |
| Način vejpanja | MTL in DTL |
Težavnostna stopnja
Lahka.
Polnjenje tekočine
Izvlecite kartušo, zatem dvignite gumijast čep ob strani kartuše in nalijte tekočino.
Vsebina pakiranja GeekVape Soul 2 Pod Kit - New Colors:
1 x GeekVape Soul 2 Pod Kit - New Color - Device
1 x Pre-installed Geekvape Soul Cartridge (Boost Version) 0.6 ohm
1 x Spare Geekvape Soul Cartridge (Boos Version) 1.0 ohm
1 x Manual
Warning and Info Cards