
Dobrodošli v spletni trgovini za trgovce na drobno AER.
Stran je rezervirana za
polnoletne in zaposlene v sektorju.
SI POLNOLETEN IN TRGOVEC NA DROBNO?
Our webstore uses cookies
to offer a better user experience
we recommend you to accept their use
to fully enjoy your navigation.
Availability date:
Prodaja izključno trgovcem.
Za ogled cen se prijavite.
The new ELFA TURBO PRO from ELFBAR combines premium design and advanced performance in a versatile and elegant open pod device. Featuring a built-in 1200mAh battery, up to 18W of power, and Turbo mode, it guarantees an intense and long-lasting vaping experience. Compatible with all ELFA, TOCA, and ONIQUE pods (prefilled and refillable), it supports 0.8Ω and 1.1Ω coils, and is available in 6 colors with a refined metallic finish inspired by Italian design.
Baterija | |
| Nastavljiva temperatura | Ne |
| Nastavljiva napetost (VV) | Ne| |
| Nastavljiva moč (VW) | Ne |
| Kapaciteta baterije | 1200mAh |
| Tip baterije | Vgrajena | polnilna | je priložena izdelku |
| Max Moč | 18W |
| Razpon upornosti | 0.8-1.1 ohm |
Pod | |
| Zamenljiva grelna glava | Ne (kot del kartuše) |
| Ustnik | Da (nezamenljiv) |
| Kapaciteta tekočine | 2ml |
| Obnovljiva grelna glava | Ne |
| Upornost | 0.8ohm |
| Način vejpanja | MTL (usta-v-pluča) |
Menjava kartuše
Izvlecite kartušo in jo nadomestite z drugo.
Menjava grelne glave
Grelne glave se ne da zamenjati. Ko delovanje grelne glave postane okrnjeno, zamenjajte uparjalnik z novim.
Težavnostna stopnja
Lahka.
Polnjenje tekočine
Izvlecite kartušo, zatem dvignite gumijast čep ob strani kartuše in nalijte tekočino.
Vsebina pakiranja ElfBar Elfa Turbo PRO Kit:
1 x ElfBar Elfa Turbo PRO battery
1 x Replacement cartridge 0.8 ohm
1 x User manual