
Dobrodošli v spletni trgovini za trgovce na drobno AER.
Stran je rezervirana za
polnoletne in zaposlene v sektorju.
SI POLNOLETEN IN TRGOVEC NA DROBNO?
Our webstore uses cookies
to offer a better user experience
we recommend you to accept their use
to fully enjoy your navigation.
Availability date:
Prodaja izključno trgovcem.
Za ogled cen se prijavite.
Kiwi Spark 2 Kit Compact and intuitive pod with an 800 mAh battery and 10–15W output, ideal for a customizable MTL experience thanks to the AirSync™ adjustable airflow. Boostex™ dual-layer mesh technology for enhanced flavor. 2 ml pods available in 0.8Ω and 1.2Ω, with a long lifespan of up to 10,000 puffs and approximately 15 refills. Up to 24 hours of battery life. Aluminum design, USB-C charging, and removable battery. Fully compatible with the entire Kiwi Spark product range.
GLAVNE ZNAČILNOSTI Kiwi Spark 2 Kit | |
| Premer | 15.6mm |
| Material | Aluminijeva zlitina |
| Mere | 132mm x 49.5mm x 19mm |
Baterija | |
| Nastavljiva temperatura | Ne |
| Nastavljiva napetost (VV) | Ne| |
| Nastavljiva moč (VW) | Ne |
| Kapaciteta baterije | 800mAh |
| Polnjenje baterije | S kablom Micro USB [USB-C] |
| Tip baterije | zamenljiva | polnilna | je priložena izdelku |
| Max Moč | 15W |
| Razpon upornosti | 0.8/1.2 ohm |
Pod | |
| Zamenljiva grelna glava | Ne (kot del kartuše) |
| Ustnik | Da (nezamenljiv) |
| Kapaciteta tekočine | 2ml |
| Obnovljiva grelna glava | Ne |
| Upornost | 0.8ohm |
| Način vejpanja | MTL (usta-v-pluča) |
Regulacija pretoka zraka
Zavrtite obroček ob dnu uparjalnika v levo ali v desno.
Menjava kartuše
Izvlecite kartušo in jo nadomestite z drugo.
Menjava grelne glave
Grelne glave se ne da zamenjati. Ko delovanje grelne glave postane okrnjeno, zamenjajte uparjalnik z novim.
Težavnostna stopnja
Lahka.
Polnjenje tekočine
Izvlecite kartušo, zatem izvlecite ustnik. Ob strani kartuše je odprtina, skozi katero nalijte tekočino.
Vsebina pakiranja Kiwi Spark 2 Kit:
1x Kiwi Spark 2 battery
1 x Replacement Pod 2ml - 0.8 ohm
1 x User Manual
Drip Tips